Diskho Smeg Mira VSTR3434-2
6 495 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Smeg Mira VSTR3434-2 är en snygg och praktisk dubbeldiskho till ditt hem. Smeg Mira VSTR3434-2 tillhör den populära serien Mira. Produkten är utrustad med: Underbyggd diskho - maximerar arbetsytan i köket.
Varumärke
SmegBeskrivning
Diskho Smeg Mira VSTR3434-2 är en snygg och praktisk dubbeldiskho till ditt hem. Smeg Mira VSTR3434-2 tillhör den populära serien Mira. Produkten är utrustad med: Underbyggd diskho - maximerar arbetsytan i köket.
Underbyggd diskho
En underbyggd diskho från Smeg installeras under diskbänken. På så sätt kan arbetsytan maximeras och du kan få en djupare diskho än med en planmonterad motsvarighet.
Funktioner
- Material vask: Rostfritt stål
- Mått på diskho: 80 cm
- Antal hoar: 2
- Typ: Svetsade vaskar
Estetisk linje
- Finish: Borstad
- Estetik: Universal
- Serie: Mira
- Typ av stål: AISI304
- Blandarhål/förborrat blandarhål: Ej stansat
- Typ av inbyggnad: Under bänkskiva
Teknisk specifikation
- Bredd (mm): 802 mm
- Ramens tjocklek: 1 mm
- Tap hole diameter: 35 mm
- Bredd på diskhons avskiljare: 48 mm
- Antal krokar: 8
- Typ av krokar: Krokar under bänkskiva
- Avsedd för inbyggnad i köksskåp: 90 cm
- Cutout dimension undermount (mm): 411*740 mm
Höger vask
- Typ av vask: Korsad
- Vaskens mått, B x L x D (mm): 340 x 400 x 200 mm
- Tjocklek vask (mm): 1 mm
- Djup vask (mm): 200 mm
- Vinkelradie vask: 15 mm
- Avloppets placering i vasken: Placerad mot vägg
- Avloppets mått i vasken: 3,5" med rostfritt skydd
- Breddavlopp vask: Ja, planmonterad
Vänster vask
- Typ av vask, vänster: Rundad
- Vaskens mått: 340 x 400 x 200 mm
- Vaskens tjocklek, vänster (mm): 1 mm
- Vaskens djup, vänster (mm): 200 mm
- Vaskens vinkelradie, vänster: 15 mm
- Överflödesskydd vask, vänster: Ja, planmonterad
- Placering avlopp vask vänster: Placerad mot vägg
- Dimension sil LH vask: 3,5" med rostfritt skydd
I leveransen ingår Avloppsventil, Avloppsrör med koppling för diskmaskin, Monteringskrokar samt ett runt lock till sil
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 48629 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 802 mm |
| Djup | 472 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Serie | Mira |
| Tillverkarens Art.Nr. | VSTR3434-2 |
| Låddjup | 200 mm |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 8017709190576 |

