Diskho Stala Lagom-40 Rostfritt Stål Diskho Kök Diskho Tvättstuga
2 788 kr
2 320 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lagom-40 Rostfritt Stål Diskho Kök Diskho Tvättstuga
2 320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho från Stala. LAGOM-40 är en diskho som är särskild utvecklad för trånga utrymmen. Den går att installera i smala diskbänksskåp ända ner till 50 cm. Lagom-diskhoar är djupare än vanligt, denna modell är 200 mm djup och passar därför även till tvättstugan eller till kontorslokaler.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskho från Stala. LAGOM-40 är en diskho som är särskild utvecklad för trånga utrymmen. Den går att installera i smala diskbänksskåp ända ner till 50 cm. Lagom-diskhoar är djupare än vanligt, denna modell är 200 mm djup och passar därför även till tvättstugan eller till kontorslokaler.
Tack vare den moderna forgivningen är diskhon lätt att hålla ren. LAGOM-40 har radie R15 som gör att den ser fräsch ut men ändå utnyttjar utrymmet i bänkskåpet maximalt. Vattenlås med design korgbottenventil ingår som standard.
LAGOM-40 är som bäst när den monteras underlimmad eller undermonterat i en bänkskiva fast MONOedgekanten möjliggör även ovanmontering eller planlimning. Kranhålet ligger i bänkskivan.
LAGOM-40 passar bäst för:
- små kök och tvättstugor
- underlimning eller undermontering i laminat- / stenskivor
- modern och minimalistisk stil
Fördelar: Diskho Stala Lagom-40 Rostfritt Stål Diskho Kök Diskho Tvättstuga
- Anpassad för trånga utrymmen
- Djup design för maximal utnyttjande
- Lätt att hålla ren
LAGOM-40 är som bäst när den monteras underlimmad eller undermonterat i en bänkskiva fast MONOedgekanten möjliggör även ovanmontering eller planlimning. Kranhålet ligger i bänkskivan.
LAGOM-40 passar bäst för:
- små kök och tvättstugor
- underlimning eller undermontering i laminat- / stenskivor
- modern och minimalistisk stil
Fördelar: Diskho Stala Lagom-40 Rostfritt Stål Diskho Kök Diskho Tvättstuga
- Anpassad för trånga utrymmen
- Djup design för maximal utnyttjande
- Lätt att hålla ren
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | LAGOM-40 |
| Färg | Stål |
| Modell | Ho med kanten |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Minsta skåpsbredd | 50 mm |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 7 kg |
| Låddjup | 20 mm |
| Typ | Diskho |
| Djup | 44 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 44 cm |
| EAN-nr | 6417791138876 |
