Diskho Stala Lagom-50 Enkel Rostfritt Stål för Kök och Tvättstuga
3 140 kr
2 620 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lagom-50 Enkel Rostfritt Stål för Kök och Tvättstuga
2 620 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho från Stala. Finns det plats för denna nya diskho i ditt drömkök? LAGOM-50 är "lagom" i alla tänkbara sätt. Den har modern formgivning (radie R15) och är lätt att hälla ren. Diskning av större köksredskap, såsom ugnsplåtar går smidigt för lådan är djupare än vanligt (200 mm). Design-bottenventilen blir som kronan på verket för Lagom diskhoar.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskho från Stala. Finns det plats för denna nya diskho i ditt drömkök? LAGOM-50 är "lagom" i alla tänkbara sätt. Den har modern formgivning (radie R15) och är lätt att hälla ren. Diskning av större köksredskap, såsom ugnsplåtar går smidigt för lådan är djupare än vanligt (200 mm). Design-bottenventilen blir som kronan på verket för Lagom diskhoar.
LAGOM-50 är som bäst när den monteras underlimmad eller undermonterat i en bänkskiva fast den smarta MONOedgekanten möjliggör även ovanmontering eller planlimning. Välj den bänkmaterialen och blandaren som faller dig bäst i smaken och kombinera dem med Lagom diskhon.
LAGOM-50 passar speciellt:
- skandinavisk stil
- underlimmat i laminat eller undermonterat i sten
- när du behöver en stor ho för att diska t.ex. ugnsplåtar
Fördelar: Diskho Stala Lagom-50 Enkel Rostfritt Stål för Kök och Tvättstuga
- Modern formgivning för estetiskt tilltalande kök
- Djupare låda för smidig diskning av stora köksredskap
- Flexibel montering: Infällnad, Planlimning eller Undermontering
LAGOM-50 passar speciellt:
- skandinavisk stil
- underlimmat i laminat eller undermonterat i sten
- när du behöver en stor ho för att diska t.ex. ugnsplåtar
Fördelar: Diskho Stala Lagom-50 Enkel Rostfritt Stål för Kök och Tvättstuga
- Modern formgivning för estetiskt tilltalande kök
- Djupare låda för smidig diskning av stora köksredskap
- Flexibel montering: Infällnad, Planlimning eller Undermontering
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | LAGOM-50 |
| Färg | Stål |
| Modell | Ho med kanten |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Minsta skåpsbredd | 60 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 7,8 kg |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 20 mm |
| Djup | 540 mm |
| Djup | 54 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 44 cm |
| EAN-nr | 6417791138883 |
