Diskho Stala Lyria L40-40
2 789 kr
2 080 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
RengöringssvampRengöringssvamp Stala Clean-2
157 kr
Lyria L40-40
2 080 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Stala Lyria L40-40 är tillverkad i rostfritt stål och är en traditionell diskho med en modern formgivning och design. Praktiska och fräscha Lyria L40-40 har två stora hoar, passar i minst 80 cm skåp. Komplettera diskhon med de smarta tillbehören; skärbräda, avrinnigskärl, hjälpho och diskmedelspump.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskho Stala Lyria L40-40 är tillverkad i rostfritt stål och är en traditionell diskho med en modern formgivning och design. Praktiska och fräscha Lyria L40-40 har två stora hoar, passar i minst 80 cm skåp. Komplettera diskhon med de smarta tillbehören; skärbräda, avrinnigskärl, hjälpho och diskmedelspump.
Övrigt
Hodjup: 180 mm.
Skåpsstorlek: 800 mm.
Yttermått: 830x500 mm.
Lådmått stor: 340x400x180 mm.
Material: Rostfritt stål.
Standard utrustning: Korgbottenventil.
Hodjup: 180 mm.
Skåpsstorlek: 800 mm.
Yttermått: 830x500 mm.
Lådmått stor: 340x400x180 mm.
Material: Rostfritt stål.
Standard utrustning: Korgbottenventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | L40-40 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 830 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Lyria |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8006324 |
| EAN-nr | 6417791138562 |



