Diskho Stala ONE med Blandarområde
fr.5 259 kr
fr.4 590 krSpara 13 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

ONE med Blandarområde
4 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stala ONE är den första diskho-serien i rostfritt stål som är 100 % klimatreducerad på marknaden. Den kombinerar modern, elegant design med hållbarhet och enkel installation. Tack vare ”StalaHybrid”-monteringsmetod är diskhon mycket enkel att montera och går i genomsnitt ca 40% snabbare än den traditionella installationsmetoden. Diskhon går att montera både ovanpåliggande, planlimmad, underlimmad och undermonterad och till alla typer av bänkskivor.
Varumärke
StalaBeskrivning
Stala ONE är den första diskho-serien i rostfritt stål som är 100 % klimatreducerad på marknaden. Den kombinerar modern, elegant design med hållbarhet och enkel installation. Tack vare ”StalaHybrid”-monteringsmetod är diskhon mycket enkel att montera och går i genomsnitt ca 40% snabbare än den traditionella installationsmetoden. Diskhon går att montera både ovanpåliggande, planlimmad, underlimmad och undermonterad och till alla typer av bänkskivor.
ONE-T34 går att installera i ett diskbänksskåp med bredden 40 cm och uppåt.
Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Som komplement till STALA ONE-diskhoarna finns dessutom innovativa och hållbara tillbehör. ONE-tillbehören WOOD-38, COMP-38, DRY-38 och DRIP-38 är utvecklade för att användas tillsammans med ONE-diskhoarna. Alla tillbehör kan staplas i varandra för att spara plats. De kan också användas för sig.
Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Som komplement till STALA ONE-diskhoarna finns dessutom innovativa och hållbara tillbehör. ONE-tillbehören WOOD-38, COMP-38, DRY-38 och DRIP-38 är utvecklade för att användas tillsammans med ONE-diskhoarna. Alla tillbehör kan staplas i varandra för att spara plats. De kan också användas för sig.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 520 mm |
| Minsta skåpsbredd | 400, 500, 600 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 4,3, 3,45, 3,95 kg |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 180 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | ONE-T34, ONE-T40, ONE-T50 |
| Djup | 172, 412, 572 mm |


