Diskho Stala ONE med BlandarområdeMinsta skåpsbred: 400 mm
5 259 kr
4 590 krSpara 13 %Kampanj8 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Minsta skåpsbredd:
400 mm

ONE med Blandarområde
Minsta skåpsbred: 400 mm
4 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stala ONE är den första diskho-serien i rostfritt stål som är 100 % klimatreducerad på marknaden. Den kombinerar modern, elegant design med hållbarhet och enkel installation. Tack vare ”StalaHybrid”-monteringsmetod är diskhon mycket enkel att montera och går i genomsnitt ca 40% snabbare än den traditionella installationsmetoden. Diskhon går att montera både ovanpåliggande, planlimmad, underlimmad och undermonterad och till alla typer av bänkskivor.
Varumärke
StalaBeskrivning
Stala ONE är den första diskho-serien i rostfritt stål som är 100 % klimatreducerad på marknaden. Den kombinerar modern, elegant design med hållbarhet och enkel installation. Tack vare ”StalaHybrid”-monteringsmetod är diskhon mycket enkel att montera och går i genomsnitt ca 40% snabbare än den traditionella installationsmetoden. Diskhon går att montera både ovanpåliggande, planlimmad, underlimmad och undermonterad och till alla typer av bänkskivor.
ONE-T34 går att installera i ett diskbänksskåp med bredden 40 cm och uppåt.
Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Som komplement till STALA ONE-diskhoarna finns dessutom innovativa och hållbara tillbehör. ONE-tillbehören WOOD-38, COMP-38, DRY-38 och DRIP-38 är utvecklade för att användas tillsammans med ONE-diskhoarna. Alla tillbehör kan staplas i varandra för att spara plats. De kan också användas för sig.
Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Som komplement till STALA ONE-diskhoarna finns dessutom innovativa och hållbara tillbehör. ONE-tillbehören WOOD-38, COMP-38, DRY-38 och DRIP-38 är utvecklade för att användas tillsammans med ONE-diskhoarna. Alla tillbehör kan staplas i varandra för att spara plats. De kan också användas för sig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | ONE-T34 |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 520 mm |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 3,45 kg |
| Typ | Diskho |
| Tillverkarens Art.Nr. | ONE-T34 |
| Djup | 412 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| EAN-nr | 6417791244133 |





