Diskho Stala T-38PT
2 178 kr
1 840 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

T-38PT
1 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
StalaBeskrivning
Rund diskho för inbyggnad i sten, trä eller laminatskivor.
Hodjup: 170 mm
Bänksskåpets minimibredd: 50 cm
Levereras med:
- Utrymmessnålt vattenlås.
Bänksskåpets minimibredd: 50 cm
Levereras med:
- Utrymmessnålt vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | T-38PT |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Inbyggnad |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Rund Diskho |
| Låddjup | 170 mm |
| Diameter | 438 mm |
| RSK-nr | 8005600 |
| EAN-nr | 6417791138012 |


