Diskho Stala ULTRA-50
4 595 kr
3 940 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

ULTRA-50
3 940 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Stala Ultra-50 är en modern, stilren fyrkantsvask med kraftig plåt och med medföljande täcklock till silen som standard. Modellen går att installera på alla förekommande sätt, planmontering, undermontering, underlimmning och ovanpåliggande/inbyggnad.
Modellen ingår i Stalas premiumsegment med helt Integrerad korgbottenventil. Säg farväl till beläggningar som lägger sig som en ring runt den traditionella korgbottenventilen. Elegant och oerhört praktiskt.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskho Stala Ultra-50 är en modern, stilren fyrkantsvask med kraftig plåt och med medföljande täcklock till silen som standard. Modellen går att installera på alla förekommande sätt, planmontering, undermontering, underlimmning och ovanpåliggande/inbyggnad.
Modellen ingår i Stalas premiumsegment med helt Integrerad korgbottenventil. Säg farväl till beläggningar som lägger sig som en ring runt den traditionella korgbottenventilen. Elegant och oerhört praktiskt.
OBS! Går ej att kombinera med avfallskvarnar.
Mått:
- Yttermått: 540x440
- Innermått: 500x400
- Djup: 200 mm (+48mm för den integrerade korgbottenventilen)
- Invändig hörnradie: 12 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
Mått:
- Yttermått: 540x440
- Innermått: 500x400
- Djup: 200 mm (+48mm för den integrerade korgbottenventilen)
- Invändig hörnradie: 12 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | ULTRA-50 |
| Färg | Stål |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Undermontering |
| Bredd | 540 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Höjd | 248 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 8 kg |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 300 mm |
| Djup | 440 mm |
| EAN-nr | 6417791243969 |


