Infälld Diskbänk Ifö RondetteDjup med Korgventil
2 870 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rondette
Djup med Korgventil
2 870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Ifö Rondette rund infällnadsdisklåda i slät rostfri plåt. Välj mellan en djup och en grund variant. Urtag i bänkskiva Ø 420 mm.
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Rondette rund infällnadsdisklåda i slät rostfri plåt. Välj mellan en djup och en grund variant. Urtag i bänkskiva Ø 420 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 0201397 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Utförande | Djup med Korgventil |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Rondette |
| Diameter | 440 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Rund Diskho |
| RSK-nr | 8018159 |
| EAN-nr | 7391515398724 |

