Propp Stala Y-1107
265 kr
198 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Y-1107
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svart plastpropp från Stala. Passar Stala rostfria diskbänkar: Jazz P-40-T diskho för väggmontage & Tvättho P-59071U.
Varumärke
StalaBeskrivning
Svart plastpropp från Stala. Passar Stala rostfria diskbänkar: Jazz P-40-T diskho för väggmontage & Tvättho P-59071U.
Recensioner
Elisabeth MVerifierad köpare
för 2 år sedanTacksam att ha hittat en diskpropp till en äldre diskbänk!
SigneVerifierad köpare
för 2 år sedanPresis den produkten jag behövde och den är perfekt
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | Y-1107 |
| Material | Plast |
| Bredd | 90 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Produkttyp | Propp |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 6417791154098 |
