Beskrivning
Sköljplan Blanco 420 x 240 mm är ett stilrent sköljplan i rostfritt stål. Passar utmärkt tillsammans med diskho/diskbänk från Blanco.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 219650 |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 240 mm |
| Låddjup | 32 mm |
| Produkttyp | Sköljskål |
| EAN-nr | 4020684417563 |

