Sköljskål Blanco Rostfritt stål 417 x 197 mm
1 195 kr
30 dagars prisgaranti

Rostfritt stål 417 x 197 mm
1 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sköljskål Blanco 417 x 197 är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör till diskbänkar och diskhoar från Blanco.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Sköljskål Blanco 417 x 197 är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör till diskbänkar och diskhoar från Blanco.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg och praktisk
shy-townVerifierad köpare
för 5 år sedanPerfekt tillbehör att ta fram när man behöver skölja av grönsaker
Göran HVerifierad köpare
för 6 år sedanFunkar bra till vårt lilla hushåll . Vi använder den till att skölja frukt ,tallrikar efter maten och t.ex snabbdisk av smörknivar osthyvlar och dyl .
+ Lätt att flytta och göra ren
- Stödkanter borde ha plastlist , så man slipper skrapljud när man lägger på och lyfter av den från diskhon.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 227692 |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 197 mm |
| Djup | 417 mm |
| Låddjup | 80 mm |
| Typ | Sköljskål |
| EAN-nr | 4020684526586 |
