Beskrivning
Sköljskål Blanco Subline 435 x 175 mm är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör Blanco Pleon och Blanco Subline
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 227689 |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 175 mm |
| Djup | 435 mm |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 74 mm |
| Produkttyp | Sköljskål |
| EAN-nr | 4020684526562 |

