Biolock Stala Y-1240
485 kr
365 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Y-1240
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Passar till Stalas Ekovagnar med 10 liters sopkärl. I locket finns det ett aktivkolfilter, som suger upp de oangenäma lukterna från sopkärlet.
Varumärke
StalaBeskrivning
Passar till Stalas Ekovagnar med 10 liters sopkärl. I locket finns det ett aktivkolfilter, som suger upp de oangenäma lukterna från sopkärlet.
Fyra bytesfilter medlevereras. Det lönas att byta ut filtret med 3 månaders mellanrum.
Passar även till Stalas 10 liters sopkärl Y-1251.
Passar även till Stalas 10 liters sopkärl Y-1251.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | Y-1240 |
| Färg | Grön |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Plast/Aktivkol |
| Produkttyp | Biolock |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 178 mm |
| Djup | 23 cm |
| Höjd | 4,5 cm |
| Bredd | 17,8 cm |
| EAN-nr | 6417791162307 |
