Dörrmekanism Stala Liten Y-1233 Rostfritt Tillbehör till Avfallskärl
529 kr
390 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Liten Y-1233 Rostfritt Tillbehör till Avfallskärl
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tack vare dörrmekanismen glider avfallskärlen ut när skåpdörren öppnas. Passar till Eko-1K och Eko-2PK källsorteringsvagnarna. Skåpets minimibredd är 40 cm.
Varumärke
StalaBeskrivning
Tack vare dörrmekanismen glider avfallskärlen ut när skåpdörren öppnas. Passar till Eko-1K och Eko-2PK källsorteringsvagnarna. Skåpets minimibredd är 40 cm.
Denna dörrmekanism från Stala är en utmärkt lösning för att effektivisera avfallshanteringen i ditt kök. Den är tillverkad av rostfritt stål, vilket ger den en lång livslängd och gör den lätt att rengöra. Dessutom är den enkel att installera och passar perfekt i skåp med en minimibredd på 40 cm. Den här mekanismen är speciellt utformad för att passa Eko-1K och Eko-2PK källsorteringsvagnar, vilket gör det enklare att sortera och hantera avfallet. Dessutom optimerar den utrymmet i skåpet genom att låta avfallskärlen glida ut när dörren öppnas.
Fördelar: Dörrmekanism Stala Liten Y-1233 Rostfritt Tillbehör till Avfallskärl
- Lätt att installera
- Lång livslängd tack vare rostfritt stål
- Optimerar utrymmet i skåpet
Fördelar: Dörrmekanism Stala Liten Y-1233 Rostfritt Tillbehör till Avfallskärl
- Lätt att installera
- Lång livslängd tack vare rostfritt stål
- Optimerar utrymmet i skåpet
Recensioner
MalinVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerade bra att modifiera till en annan sopsortering men var lite svårt att få skenorna raka, dom "stänger" inte helt perfekt utan fäller ihop först när dom träffar baksidan av skåpet. Annars mycket smidig.
+ Sjukt skönt att slippa dra ut soporna eller böja sig ner och dra ut
- Lite svåra att montera på ett bra sätt
Sten PVerifierad köpare
för 2 år sedanHar man ett skåp för källsorteringen och valt att ha locken på källsorteringskärlen är denna produkt ett måste komplement. Vad man får för pengarna är ingen komplicerad eller stor sak, det är funktionen du betalar för.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | Y-1233 |
| Färg | Stål |
| Typ | Dörrmekanism |
| Minsta skåpsbredd | 40 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 28 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 6417791162277 |
