Papperskorg Habo 366
Rek. pris 221 kr/frp
fr.126 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

366
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Papperskorg Habo 366 är en papperskorg av ståltråd. Komplettera din korg med krok 530 för upphängning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Papperskorg Habo 366 är en papperskorg av ståltråd. Komplettera din korg med krok 530 för upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Papperskorg |
| Bredd | 315 mm |
| Ytbehandling | Svart |
| Färg | Elzink, Svart, Vit |
| Serie | 366 |
| Antal | 1 st/frp |
| CC-mått | 220 mm |
