Papperskorg Habo 366Svart
Rek. pris 221 kr/frp
126 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
KrokStålkrok Habo 530 Elzink Fäste till Korg 366 & 466
40 kr
366
Svart
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Papperskorg Habo 366 är en papperskorg av ståltråd. Komplettera din korg med krok 530 för upphängning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Papperskorg Habo 366 är en papperskorg av ståltråd. Komplettera din korg med krok 530 för upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 31121 |
| Typ | Papperskorg |
| Serie | 366 |
| Ytbehandling | Svart |
| Färg | Svart |
| Antal | 1 st/frp |
| Material | Stål |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 315 mm |
| EAN-nr | 7317900311215 |

