Papperskorg Habo 366Vit
Rek. pris 229 kr
130 kr
125 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
KrokStålkrok Habo 530 Elzink Fäste till Korg 366 & 466
40 kr
366
Vit
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Papperskorg Habo 366 är en papperskorg av ståltråd. Komplettera din korg med krok 530 för upphängning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Papperskorg Habo 366 är en papperskorg av ståltråd. Komplettera din korg med krok 530 för upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 28902 |
| Typ | Papperskorg |
| Färg | Vit |
| CC-mått | 220 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 315 mm |
