Papperskorg Habo 50
Rek. pris 1 491 kr
fr.882 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

50
882 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Papperskorg Habo 50 är en stilren papperskorg av rostfri plåt som levereras med väggfäste för montage på vägg eller på skåpslucka.
Varumärke
HaboBeskrivning
Papperskorg Habo 50 är en stilren papperskorg av rostfri plåt som levereras med väggfäste för montage på vägg eller på skåpslucka.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Material | Stål |
| Serie | 50 |
| Typ | Papperskorg |
| Bredd | 275 mm |
| Färg | Borstat Stål, Rostfritt Stål |
| Yta | Blank, Matt |
