Källsortering Intra TANK40-4
2 125 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
TANK40-4 har fyra små källsorteringskärl om 8 liter vardera. Blå, gul, grön och röd.
Specifikationer
- Snabb installation
- Glidskenor i förzinkat stål (kan bära en vikt upp till 50 kg)
- Avtagbara källsorteringskärl som kan diskas i diskmaskin
- Avtagbart lock som kan diskas i diskmaskin
- Påsen hålls fast med handtagen på källsorteringskärlen
- Snabb installation
- Glidskenor i förzinkat stål (kan bära en vikt upp till 50 kg)
- Avtagbara källsorteringskärl som kan diskas i diskmaskin
- Avtagbart lock som kan diskas i diskmaskin
- Påsen hålls fast med handtagen på källsorteringskärlen
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | TANK40-4 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 339 mm |
| Utförande | 16+16 / 8+8+16 / 4x8 L |
| Höjd | 428 mm |
| Minsta skåpsbredd | 40 mm |
| Produkttyp | Sopsortering |
| Bredd | 486 mm |
| RSK-nr | 8095003 |
| EAN-nr | 7393069025873 |

