
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Basic 600 Eco Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 419 kr
1 129 krSpara 20 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Basic 600 Eco Mörkgrå
1 129 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cube Basic är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Inkl 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Cube Basic är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Inkl 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004667E |
| Färg | Grå |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Cube |
| Material | Återvunnen Plast |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Längd | 305 mm |
| EAN-nr | 7316180023627 |
