
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Basic Hero 800
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 335 kr
1 068 krSpara 20 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Basic Hero 800
1 068 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Cube Basic Hero 800 är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Cube Basic Hero 800 är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004867 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Bredd | 755 mm |
| EAN-nr | 7316180014168 |

