
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Basic Low 400 Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 399 kr
1 119 krSpara 20 %Kampanj16 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Basic Low 400 Mörkgrå
1 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cube Basic Low är ett nytt och smart källsorteringssystem som även får plats i låga lådor. Passar skåpsbredd 400, 600 och 800 mm. Inkl. 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Cube Basic Low är ett nytt och smart källsorteringssystem som även får plats i låga lådor. Passar skåpsbredd 400, 600 och 800 mm. Inkl. 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210014475 |
| Färg | Grå |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Cube |
| Material | Återvunnen Plast |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 210 mm |
| EAN-nr | 7316180023795 |
