
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Compact 318
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 055 kr
839 krSpara 20 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Compact 318
839 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Cube Compact 318 är designat för grundare lådor eller om det finns hinder med avloppsrör etc. Passar skåpbredd 400 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Cube Compact 318 är designat för grundare lådor eller om det finns hinder med avloppsrör etc. Passar skåpbredd 400 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004427 |
| Färg | Nickel |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 354 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Bredd | 318 mm |
| EAN-nr | 7316180014212 |
