
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Compact 718
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 485 kr
1 188 krSpara 20 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Compact 718
1 188 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Cube Compact 718 är designat för grundare lådor eller om det finns hinder med avloppsrör etc. Passar skåpbredd 800 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Cube Compact 718 är designat för grundare lådor eller om det finns hinder med avloppsrör etc. Passar skåpbredd 800 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004822 |
| Färg | Nickel |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 354 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Bredd | 718 mm |
| EAN-nr | 7316180014236 |
