
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Compact 800 Eco
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
2 799 kr
2 239 krSpara 20 %Kampanj16 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Compact 800 Eco
2 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cube Compact Eco är designad för grundare lådor med djup 400 mm eller om det finns hinder med avloppsrör etc. Inklusive Hero som en är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Cube Compact Eco passar skåpsbredd 600 och 800 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Cube Compact Eco är designad för grundare lådor med djup 400 mm eller om det finns hinder med avloppsrör etc. Inklusive Hero som en är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Cube Compact Eco passar skåpsbredd 600 och 800 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004886 |
| Färg | Grå |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Cube |
| Material | Återvunnen Plast |
| Djup | 354 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Längd | 295 mm |
| EAN-nr | 7316180023658 |
