
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Original Hero 400Silver
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 269 kr
1 009 krSpara 20 %Kampanj44 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Original Hero 400
Silver
1 009 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Cube Original Hero 400 är ett elegant utformat avfallssystem med gott om extra kärl och förvaring. Sidorna av metall fungerar även som avdelare i lådan. Den monteras i botten och fronten av lådan och passar lådor av både trä och metall.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Cube Original Hero 400 är ett elegant utformat avfallssystem med gott om extra kärl och förvaring. Sidorna av metall fungerar även som avdelare i lådan. Den monteras i botten och fronten av lådan och passar lådor av både trä och metall.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004465E |
| Färg | Silver |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 404 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Bredd | 318 mm |
| EAN-nr | 7316180014540 |
