
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Smart 400
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
665 kr
529 krSpara 20 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Smart 400
529 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Cube Smart 400 är ett nytt och smart källsorterings-system som även får plats i låga lådor. Den passar skåpsbredd 400 mm och levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Cube Smart 400 är ett nytt och smart källsorterings-system som även får plats i låga lådor. Den passar skåpsbredd 400 mm och levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004495 |
| Färg | Nickel |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Bredd | 355 mm |
| EAN-nr | 7316180013666 |
