
Källsorteringskärhållare Beslag Design Cube Smart 800
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
985 kr
788 krSpara 20 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cube Smart 800
788 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Cube Smart 800 är ett nytt och smart källsorterings-system som även får plats i låga lådor. Den passar skåpsbredd 800 mm och levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Cube Smart 800 är ett nytt och smart källsorterings-system som även får plats i låga lådor. Den passar skåpsbredd 800 mm och levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004895 |
| Färg | Nickel |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Bredd | 755 mm |
| EAN-nr | 7316180013680 |
