
Källsorteringskärhållare Beslag Design Hide 400 Eco
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.2 149 kr
fr.1 719 krSpara 20 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hide 400 Eco
1 719 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Grå, Rostfri |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Hide |
| Material | Återvunnen Plast |
| Höjd | 305 mm |
| Längd | 305 mm |
| Djup | 40, 404 mm |
