
Källsorteringskärhållare Beslag Design Hide 800 HeroMörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
2 265 kr
1 809 krSpara 20 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Hide 800 Hero
Mörkgrå
1 809 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Hide 800 Hero är en praktisk källsortering. Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Hide 800 Hero är en praktisk källsortering. Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004897 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Bredd | 775 mm |
| EAN-nr | 7316180014069 |
