
Källsorteringskärhållare Beslag Design Select Base Eco Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 999 kr
1 599 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Select Base Eco Mörkgrå
1 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Select Base monteras i botten av skåpet med en benställning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210001315E |
| Färg | Grå |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Längd | 340 mm |
| Material | Återvunnen Plast |
| Serie | Select |
| Produkttyp | Källsortering |
| EAN-nr | 7316180023580 |




