
Källsorteringskärhållare Beslag Design Select Base Hero
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 1 709 kr
1 525 kr
1 359 krSpara 11 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Select Base Hero
1 359 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Select Base Hero är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Select Base Hero är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210001315 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 340 mm |
| EAN-nr | 7316180013703 |
