
Källsorteringskärhållare Beslag Design Select Side Eco Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
2 179 kr
1 739 krSpara 20 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Select Side Eco Mörkgrå
1 739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Select Side Eco 600 är en källsortering för 600 mm skåp med dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210001314E |
| Färg | Grå |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Select |
| Material | Återvunnen Plast |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 320 mm |
| EAN-nr | 7316180023573 |




