
Källsorteringskärhållare Beslag Design Select Side Hero
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 306 kr
1 089 krSpara 17 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Select Side Hero
1 089 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Select Side Hero är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Select Side Hero är en instegsmodell för källsortering som passar alla lådtyper i 450 mm djup. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör. Den levereras med 1 lock och 1 avdelare.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210001314 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 360 mm |
| EAN-nr | 7316180013864 |
