
Källsorteringskärhållare Beslag Design Trend 400 Eco Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 749 kr
1 399 krSpara 20 %Kampanj16 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Trend 400 Eco Mörkgrå
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trend Eco är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa en ny generation av raka och eleganta lådor. Det ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Passar Blum Legra C-låda och Grass Vionarolåda H185 samt trälådor
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trend Eco är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa en ny generation av raka och eleganta lådor. Det ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Passar Blum Legra C-låda och Grass Vionarolåda H185 samt trälådor
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210014424E |
| Färg | Grå |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Trend |
| Material | Återvunnen Plast |
| Djup | 404 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 300 mm |
| EAN-nr | 7316180023764 |
