
Källsorteringskärhållare Beslag Design Trend 600 HeroMörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 259 kr
1 007 krSpara 20 %Kampanj45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Trend 600 Hero
Mörkgrå
1 007 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Trend 600 Hero är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa en ny generation av raka och eleganta lådor. Det ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Den passar Blum Legra C-låda och Grass Vionaro-låda H185 samt trälådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Trend 600 Hero är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa en ny generation av raka och eleganta lådor. Det ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Den passar Blum Legra C-låda och Grass Vionaro-låda H185 samt trälådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210014624 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 404 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7316180013697 |
