
Källsorteringskärhållare Beslag Design Trend 800 HeroGrå/Vit
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 485 kr
1 188 krSpara 20 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Trend 800 Hero
Grå/Vit
1 188 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsortering Beslag Design Trend 800 Hero är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa en ny generation av raka och eleganta lådor. Den ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Sorteringen passar Blum Legra C-låda och Grass Vionaro-låda H185 samt trälådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Källsortering Beslag Design Trend 800 Hero är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa en ny generation av raka och eleganta lådor. Den ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Sorteringen passar Blum Legra C-låda och Grass Vionaro-låda H185 samt trälådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210014828 |
| Färg | Grå/Vit |
| Typ | Källsortering |
| Djup | 404 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 750 mm |
| EAN-nr | 7316180014144 |
