
Källsorteringskärhållare Beslag Design Trend Highside 800 Eco Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
2 069 kr
1 649 krSpara 20 %Kampanj17 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Trend Highside 800 Eco Mörkgrå
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trend Highside Eco är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa högre lådor. Det ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trend Highside Eco är ett modernt och flexibelt avfallssystem utvecklat för att passa högre lådor. Det ger full luftcirkulation vid användning av den organiska avfallsbehållaren Hero. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor. Hero är unik behållare för påsar med organiskt matavfall. Den luftiga utformningen ventilerar påsen och minimerar fukt och odör.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210014834E |
| Färg | Grå |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Trend |
| Material | Återvunnen Plast |
| Djup | 404 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 300 mm |
| EAN-nr | 7316180023825 |
