Sopkärl Stala Y-1251
305 kr
230 krSpara 25 %Kampanj16 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Y-1251
230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
StalaBeskrivning
10 liters vit sopkärl. Passar t.ex. till (bio)sopsortering eller förvaring.
Hinkens rektangulära form gör att den ryms smidigt även i trånga utrymmen.
Tillbehör
Biolock Y-1240 passar till 10 liters sopkärl Y-1251. I locket finns det ett aktivkolfilter, som suger upp de oangenäma lukterna från sopkärlet.
Passar bra till
- tvättstuga
- litet kök
- barnrum
Volym: 10 l
Färg: transparent vit
Mått: 230x179x300 mm
Tillbehör
Biolock Y-1240 passar till 10 liters sopkärl Y-1251. I locket finns det ett aktivkolfilter, som suger upp de oangenäma lukterna från sopkärlet.
Passar bra till
- tvättstuga
- litet kök
- barnrum
Volym: 10 l
Färg: transparent vit
Mått: 230x179x300 mm
Recensioner
CarinaVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar utmärkt i den ställning man sätter in den i. Vi köpte en ny pga att min man slängt den gamla i återvinningen- av misstag 😅
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | Y-1251 |
| Färg | Vit |
| Typ | Sopkärl |
| Material | Plast |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 179 mm |
| Djup | 23 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 17,9 cm |
| EAN-nr | 6417791243167 |

