Sopsorteringsvagn Stala EkoLine EKO-2PK Källsorteringskärl
967 kr
800 krSpara 17 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

EkoLine EKO-2PK Källsorteringskärl
800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Eko-2PK är en sopsorteringsvagn med två 10 liters sopkärl och ett litet grönt kärl för problemavfall. EKO-2PK är en utrymmessnål lösning speciellt för mindre kök för den ryms i en minst 30 cm skåp.
Varumärke
StalaBeskrivning
Eko-2PK är en sopsorteringsvagn med två 10 liters sopkärl och ett litet grönt kärl för problemavfall. EKO-2PK är en utrymmessnål lösning speciellt för mindre kök för den ryms i en minst 30 cm skåp.
Bäst i test - Aftonbladet (2013) och Hem & Hyra (2013). Enkelt att montera och smidigt att använda.
Tillbehör:
Som extrautrustning finns dessutom en dörrmekanism Y-1233 som får sopkärlen att glida ut när skåpdörren öppnas. Om du vill installera dörrmekanismen behöver skåpet vara minst 40 cm brett.
Biolocket Y-1240 med aktivkolfilter suger upp de oangenämä lukter från sopkärlet.
Fördelar: Sopsorteringsvagn Stala EkoLine EKO-2PK Källsorteringskärl
- Utrymmessnål för mindre kök
- Enkel montering och användning
- Absorberar obehagliga lukter med aktivkolfilter
Tillbehör:
Som extrautrustning finns dessutom en dörrmekanism Y-1233 som får sopkärlen att glida ut när skåpdörren öppnas. Om du vill installera dörrmekanismen behöver skåpet vara minst 40 cm brett.
Biolocket Y-1240 med aktivkolfilter suger upp de oangenämä lukter från sopkärlet.
Fördelar: Sopsorteringsvagn Stala EkoLine EKO-2PK Källsorteringskärl
- Utrymmessnål för mindre kök
- Enkel montering och användning
- Absorberar obehagliga lukter med aktivkolfilter
Recensioner
Bodil ZVerifierad köpare
för 1 år sedanVi tycker att den är jättebra. Man drar bara i handtaget och båda kärlen kommer ut och locket går på när man trycker in det. Vi är mycket nöjda👍🏼
JarlVerifierad köpare
för 2 år sedanJag letade efter en sopsorteringsvagn som skulle passa i skåpet under vasken och då hitta jag denna, den är helt super fungerar kanonbra mycket nöjd med denna.
+ Fungerar perfekt
Kerstin LVerifierad köpare
för 2 år sedanBra sopsystem som får plats under diskbänken. Lätt att montera.
- Lite ranglig om man inte sätter fast locket, som jag tycker är mest i vägen.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | EKO-2PK |
| Färg | Grå/Vit/Grön |
| Typ | Sopsortering |
| Minsta skåpsbredd | 30 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 390 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Vikt | 3,2 kg |
| Bredd | 245 mm |
| Djup | 39 cm |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 24,5 cm |
| EAN-nr | 6417791162185 |

