Sopsorteringsvagn Stala EkoLine EKO2-1
1 027 kr
840 krSpara 18 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

EkoLine EKO2-1
840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

EKO2-1 är vit sopsorteringsvagn med två 10 liters sopkärl och liten kärl för problemavfall. Minimum skåpbredd är bara 30 cm.
Varumärke
StalaBeskrivning
EKO2-1 är vit sopsorteringsvagn med två 10 liters sopkärl och liten kärl för problemavfall. Minimum skåpbredd är bara 30 cm.
Montering
Det är enkelt och lätt att montera källsorteringsvagnarna. Du skruvar endast vagnens bottenskenor fast i bottnen på nedre skåpet, lyfter vagnen på plats och produkten är färdig för användning.
Tillbehör
Som extrautrustning finns dessutom en biolocket Y-1240 med aktivkolfilter suger upp de oangenämä lukter från sopkärlet.
Passar bra till
- litet kök
- tvättstuga
- garage
Det är enkelt och lätt att montera källsorteringsvagnarna. Du skruvar endast vagnens bottenskenor fast i bottnen på nedre skåpet, lyfter vagnen på plats och produkten är färdig för användning.
Tillbehör
Som extrautrustning finns dessutom en biolocket Y-1240 med aktivkolfilter suger upp de oangenämä lukter från sopkärlet.
Passar bra till
- litet kök
- tvättstuga
- garage
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | EKO2-1 |
| Färg | Grå/Vit/Grön |
| Typ | Sopsortering |
| Minsta skåpsbredd | 30 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 495 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 195 mm |
| Djup | 49,5 cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 19,5 cm |
| EAN-nr | 6417791162291 |

