Köksblandare DecoSteel DecoRoyal
fr.5 850 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

DecoRoyal
5 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Rostfri köksblandare från DecoSteel med praktisk utdragbar pip.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Färg | Antracit, Guld, Rostfri, Svart |
| Höjd | 418 mm |
| Serie | DecoRoyal |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 45, 450 mm |

