Köksblandare DecoSteel DecoRoyalGuld
6 950 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Guld
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

DecoRoyal
Guld
6 950 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Rostfri köksblandare från DecoSteel med praktisk utdragbar pip.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 74032 |
| Färg | Guld |
| Höjd | 418 mm |
| Serie | DecoRoyal |
| Bottenventil | Nej |
| Djup | 450 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Köksblandare |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7350053432666 |

