Köksblandare FM Mattsson GardaUtan Diskmaskinsavstängning
3 279 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Garda är en blandarserie med strikt och avskalat formspråk. Den höjer totalupplevelsen av ett modernt kök och bygger på våra unika tekniska fördelar i form av bland annat mjukstängning och keramisk tätning.
Varumärke
FM MattssonBeskrivning
Garda är en blandarserie med strikt och avskalat formspråk. Den höjer totalupplevelsen av ett modernt kök och bygger på våra unika tekniska fördelar i form av bland annat mjukstängning och keramisk tätning.
Övrigt:
- Mjukstängande med keramisk avstängning
- Strålsamlare med Eco Flow 9 l/min
- Med pipen svängbar 110°
- Håltagning: Ø32–35 mm
- Skyddsmodul gäller ej utlopp till diskmaskin
- Mjukstängande med keramisk avstängning
- Strålsamlare med Eco Flow 9 l/min
- Med pipen svängbar 110°
- Håltagning: Ø32–35 mm
- Skyddsmodul gäller ej utlopp till diskmaskin
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | FM Mattsson |
| Art.Nr. | 9640-0000 |
| Färg | Krom |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Höjd | 142 mm |
| Serie | Garda |
| Piputsprång | 250 mm |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| RSK-nr | 8308984 |
| EAN-nr | 7391887229572 |

