Köksblandare Scandtap Steel Spin Rostfritt StålMed Diskmaskinsavstängning
4 895 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diskmaskinsavstängning:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
BlandarhandtagBlandarhandtag Scandtap Short Bar Original
126 krHanddukskrokHanddukskrok Scandtap Style Original
230 kr
Köksblandare Scandtap Steel Spin Rostfritt Stål
Med Diskmaskinsavstängning
4 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksblandare Scandtap Steel Spin i rostfri stål med roterbart munstycke som förenklar rengöring av disk och diskho. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Varumärke
PrimyBeskrivning
Köksblandare Scandtap Steel Spin i rostfri stål med roterbart munstycke som förenklar rengöring av disk och diskho. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Egenskaper
| Varumärke | Primy |
| Art.Nr. | 30035 |
| Färg | Original |
| Diskmaskinsavstängning | Ja |
| Höjd | 398 mm |
| Piputsprång | 180 mm |
| Serie | Spin |
| Yta | Borstad |
| Svängbar Pip | Ja |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Köksblandare |
| RSK-nr | 8318325 |
| EAN-nr | 7350086950311 |


