Diskmedelspump Stala Y-1560 Tillbehör Diskho & Köksvask Krom Ø35 mm
519 kr
415 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Y-1560 Tillbehör Diskho & Köksvask Krom Ø35 mm
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den här inbyggda diskmedelspumpen kan monteras direkt antingen i diskbänken eller bänkskivan. Droppfri handpump – snabb och enkel att använda med alla typer av flytande rengöringsmedel.
Varumärke
StalaBeskrivning
Den här inbyggda diskmedelspumpen kan monteras direkt antingen i diskbänken eller bänkskivan. Droppfri handpump – snabb och enkel att använda med alla typer av flytande rengöringsmedel.
Fylls på uppifrån. Material förkromad metall, behållaren av genomskinlig plast.
Behållarensdjup från bänkens yta 270 mm.
Behållarens volym 5 dl.
Montering:
Passar bänkskivor 1-50 mm tjocklek.
Hålet Ø 35 mm.
Stala Seven diskbänken kan beställas med ett hål för diskmedelspump utan extra kostnad.
Fördelar: Diskmedelspump Stala Y-1560 Tillbehör Diskho & Köksvask Krom Ø35 mm
- Droppfri och enkel användning
- Fylls på uppifrån för bekvämlighet
- Passar bänkskivor 1-50 mm tjocklek
Behållarensdjup från bänkens yta 270 mm.
Behållarens volym 5 dl.
Montering:
Passar bänkskivor 1-50 mm tjocklek.
Hålet Ø 35 mm.
Stala Seven diskbänken kan beställas med ett hål för diskmedelspump utan extra kostnad.
Fördelar: Diskmedelspump Stala Y-1560 Tillbehör Diskho & Köksvask Krom Ø35 mm
- Droppfri och enkel användning
- Fylls på uppifrån för bekvämlighet
- Passar bänkskivor 1-50 mm tjocklek
Recensioner
StenVerifierad köpare
för 5 månader sedanLätt att installera och verkar fungera bra!
Nils AVerifierad köpare
för 2 år sedanlika bra som den pump den ersatte
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | Y-1560 |
| Färg | Stål |
| Höjd | 55 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Typ | Diskmedelspump |
| Material | Plast/Krom |
| Djup | 35 mm |
| Bredd | 82 mm |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 5,5 cm |
| Bredd | 8,2 cm |
| EAN-nr | 6417791154234 |
