Svängpip Mora
Rek. pris 779 kr
fr.412 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Svängpip Mora
412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MoraBeskrivning
Mora 450220AE är en 350 mm förkromad svängpip för Mora badkarsblandare.
Recensioner
PetterVerifierad köpare
för 4 månader sedanEn äldre"kran" (svängpip) som passade perfekt till vår gamla blandare i det tillika äldre badrummet. Snabb leverans, trevlig kundtjänst och ett bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Färg | Krom |
| Höjd | 81, 95 mm |
| Piputsprång | 350, 400 mm |
| Typ | Utloppspip |
| Material | Mässing |
| Anslutning Vatten | M26x1,5 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 450220.AE, 450240.AE |
| Längd | 350, 400 mm |

