Mangel Cylinda BM 600 Vit
5 789 kr
4 490 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mangel Cylinda BM 600 Vit är en svensktillverkad bänkmangel med 60 cm bred mangelyta samt frontplatta för lättare inmatning. Den har även en fingerskyddade manövergrind.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Mangel Cylinda BM 600 Vit är en svensktillverkad bänkmangel med 60 cm bred mangelyta samt frontplatta för lättare inmatning. Den har även en fingerskyddade manövergrind.
Valsbredd: 60 cm
Djup vid utfälld: 55,5 cm
Nettovikt: 14,5 kg
Djup vid utfälld: 55,5 cm
Nettovikt: 14,5 kg
Dokument
Recensioner
NilsVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar helt perfekt.
+ Kompakt
- Smäller högt när kant passerar
VeraVerifierad köpare
för 1 år sedanJag tycker att det fattas ett tak på den. Man vill ju inte att det skall lägga sig damm på mangelduken. Därför lägger jag en handduk över och det ser inte så snyggt ut. När vi packade upp mangeln hade den bara 1 gummifot . Då letade vi i förpackningen och hittade ytterligare 2 som vi tryckte fast. För att mangeln inte skulle vingla så fick vi klistra fast en möbeltass i fjärde positionen.
+ Det blir platt och fint
- Den är väldigt trögmanövrerad, kanske den glappar till sig med tiden.
Gudrun EVerifierad köpare
för 2 år sedanDen fungerar bra. Men den kan smälla till när den kör över änden på påslakanet. Ska den det?
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9206012 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 34 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Effekt/prestanda | 80 W |
| Produkttyp | Bänkmangel |
| Bredd | 81 cm |
| EAN-nr | 7392186303901 |

