Mangel Cylinda BM 800 Vit
6 589 kr
5 129 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
StativGolvstativ Cylinda till Mangel BM 800
3 295 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mangel Cylinda BM 800 Vit är en svensktillverkad bänkmangel med 80 cm bred mangelyta samt frontplatta för lättare inmatning. Den har även en fingerskyddade manövergrind.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Mangel Cylinda BM 800 Vit är en svensktillverkad bänkmangel med 80 cm bred mangelyta samt frontplatta för lättare inmatning. Den har även en fingerskyddade manövergrind.
Valsbredd: 80 cm
Djup vid utfälld: 55,5 cm
Nettovikt: 16,5 kg
Djup vid utfälld: 55,5 cm
Nettovikt: 16,5 kg
Dokument
Recensioner
MangelfVerifierad köpare
för 2 år sedanInte riktigt som förväntat..bra bredd men verkar tappa i mangeltyck mot en 600…
+ Smidig och behändig
- Slår hårt vid trumskarv
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9206014 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 34 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Effekt/prestanda | 80 W |
| Produkttyp | Bänkmangel |
| Bredd | 101 cm |
| EAN-nr | 7392186303918 |

